Lekker aan de slag door te experimenteren met diverse teken- en schildermaterialen en met collage, druktechnieken en alles door elkaar, oftewel gemengde techniek.
In het werkplaatsatelier van Heleen Wilkens ga je op zoek naar jouw eigen stijl, samen met mede-creatieven.
Aan de hand van haar eigen werk geeft Heleen je tips en tricks over het gebruik van (aquarel)potlood, houtskool, inkt, verf, èn over hoe je werkt met gereedschappen zoals de rietpen, penseel/kwast, roller en paletmes.
We bekijken en bespreken elkaars werk en dat van andere kunstenaars en illustratoren. Maar bovenal gaan we heel erg veel plezier beleven aan het experimenteren met verschillende beeldende technieken!
Enne… je kon al tekenen ver voordat je kon schrijven!
Het is handig als je een dummy (= tekenboekje) meeneemt. Formaat maakt niet uit. Niet te dun papier.
Wanneer:
dinsdagmiddag van 15.00 – 17.00 uur (max. 11 cursisten)
woensdagavond van 19.30 – 21.30 uur (max. 12 cursisten)
Locatie:
Atelier Heleen Wilkens, H.J. Kniggekade 48 Stadskanaal
Tarief cursusjaar 2026-2027
€ 225,00 inwoners gemeente Stadskanaal, Westerwolde-Zuid (Vlagtwedde, Sellingen, Bourtange, Ter Apel en Ter Apelkanaal), Borger-Odoorn
€ 260,000 inwoners overige gemeentes