Direct naar de inhoud.

Dinsdag 26 september: popbands De Rijdende Popschool weer van start in Stadskanaal!

 

Woensdag 25 oktober: Muzikale theatervoorstelling ‘Rinkel en Saar naar de onderwaterwereld’ (2+)

Rinkel en Saar naar de onderwaterwereld (2+)

Muzikale theatervoorstelling!

Rups Rinkel en lieveheersbeestje Saar gaan op avontuur! Vanuit de tuin komen ze door het magische belletje van Rinkel in een betoverende wereld onder water, waar ze van alles beleven en zeedieren ontmoeten, zoals een zeepaardje.

De prikkelarme voorstelling met handpoppen is interactief en afwisselend, aansluitend op de spanningsboog van kinderen (vanaf 2 jaar).

Kom je ook meegenieten van het verhaal en de liedjes?

Duur +/- 35 minuten (geen pauze).

De voorstelling wordt twee keer opgevoerd.
voorstelling 1: 14.00 uur
voorstelling 2: 15.15 uur

Entree €10,- p.p.

Kaarten zijn verkrijgbaar bij Kunstenschool ZG, Raadhuisplein 2 Stadskanaal.
Openingstijden secretariaat: maandag t/m donderdag van 9.00-17.00 uur.
Betaling kan alleen per pin.

www.youtube.com/rinkelensaar

Mizzemos Kinderliedjes

De voorstelling wordt gespeeld door Mizzemos, een koosnaampje van Maaike van der Haar. Haar vader noemde haar vroeger zo. Onder deze naam publiceert Maaike liedjes, (luister)verhalen en korte voorstellingen voor kinderen.
De liedjes en verhalen zijn geïnspireerd door het leven met en van haar kinderen en hun onuitputtelijke fantasie. Maaike vertaalt de belevingswereld van peuters en kleuters naar prikkelarme muziek, met oog en oor voor details. De liedjes gaan over alledaagse dingen, over emoties (die er allemaal mogen zijn), de natuur, en bevat elementen van natuurlijk ouderschap.
Maaike is moeder van Gijs (2016) en Joren (2018) en woont met haar man Werner en een gezellige dierenclub op een woonboerderij in Groningen.