Direct naar de inhoud.

Coronabeleid Kunstenschool ZG

Coronabeleid

16 oktober 2020:

Aangescherpt coronabeleid van 19 oktober tot 16 november 2020 voor locatie Stadskanaal.

Deelnemers groepen 18+ Voor deelnemers van 18 jaar en ouder geldt dat de lessen worden gegeven in groepen van maximaal 4 personen (inclusief docent). Er wordt minimaal 1,5 meter afstand gehouden. De groepssamenstelling en de lestijden worden in overleg met de dansdocenten bepaald. Zij nemen contact op met de deelnemers.

Mondkapjes vanaf 13 jaar In de ‘verkeersruimten’ (gangen en algemene ruimten) wordt door personen vanaf 13 jaar (deelnemers, docenten, personeel en alle anderen die zich in het gebouw bevinden) een mondkapje gedragen. Tijdens de lessen hoeft het mondkapje niet gedragen te worden. In de kantoren en docentenkamer hoeft het mondkapje niet gedragen te worden als je zit.

Luchtreinigers Kunstenschool ZG heeft voor alle lesruimten luchtreinigers aangeschaft om in de koudere dagen te zorgen voor een zo goed mogelijk binnenklimaat. De luchtreinigers worden beheerd door de huismeester. Docenten en deelnemers stellen de luchtreinigers niet zelf in.

Extra maatregelen per 16 september (nog steeds van kracht):

Wij hanteren het volgende coronabeleid voor docenten en medewerkers die werken in de locaties van Kunstenschool ZG en op de scholen:

  • Docenten en medewerkers die klachten hebben werken thuis;
  • Docenten en medewerkers die klachten hebben laten zich zo snel mogelijk testen;
  • Hervatten van de werkzaamheden op de locaties van Kunstenschool ZG en op de scholen gebeurt pas weer als de test negatief is.

Extra maatregelen per 17 september (nog steeds van kracht):

  • Leerlingen kleden zich thuis om;
  • Ouders/verzorgers zetten de leerlingen buiten bij de ingang af en komen niet in het gebouw. Uitzondering is Muziek voor peuters waarbij de ouder/verzorger begeleider is;
  • Ouders/verzorgers halen de leerlingen op bij de achteruitgang;
  • Binnen wordt de looproute aangehouden;
  • Kleedkamers zijn dicht;
  • Toiletten mogen alleen bij hoge uitzondering gebruikt worden;
  • Koffie- en thee-automaat is alleen voor personeel.

Wij voelen ons verantwoordelijk voor onze leerlingen en anderen die zich in ons gebouw bevinden en vragen uw begrip voor de maatregelen.

Met vriendelijk groeten,

Carin van der Velde

Directeur